34 products
Joc de dezbatere: Cine convinge, castiga!

Product Details

La fel ca intr-un talk-show, acest joc de petrecere te pune fata in fata cu adversarii tai, sustinand opinii neobisnuite si amuzante, uneori chiar impotriva propriilor convingeri. Secretul victoriei? Este necesar sa abilitati dialectice bune, sa fii clar si convingator! Acest produs promoveaza gandirea critica si abilitatile de comunicare, oferind in acelasi timp distractie si rasete in orice cadru. Cine va avea discursul cel mai convingator? Descoperiti cu jocul Ludic in limba romana! Setul contine: • 42 de carduri de dezbatere • 1 card custructura discursului • 2 table • 1 tabla de scor • 2 markere care pot fi sterse • Regulament AVERTISMENT: Contraindicat copiilor sub 3 ani. Se recomanda supravegherea copilului de catre un adult in timpul jocului. Cititi cu atentie eticheta produsului inainte de a inmana jucaria copilului. Producator: Headu, Italia Dimensiuni ambalaj: 155 x 155 x 50 mm Varsta recomandata: 10-99 ani Numar jucatori: 3-8 Durata jocului: 20 minute